Almanca Dil Kursu

Altissia ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde Almanca öğrenin! Dünyanın en iyi 200 üniversitesi arasında yer alan Louvain Üniversitesi eğitmenleri tarafından hazırlanan kursumuzda tam 122 ders ve 4500 dakik Almanca eğitimi içeriyor.

Kapsamlı Dil Öğrenme Platformunuz:

-Tüm cihazlardan erişilebilirlik
-4.000+ saat aktivite
-100.000+ haber ve video
-70+ mesleki sektör için özelleştirilmiş eğitim modülleri
-Dil bilgisi, söz dağarcığı, okuduğunu ve dinlediğini anlama
-24 saat içinde bireysel destek garantis

Altissia ile dil öğrenmenin avantajları:

1. Kişiselleştirilmiş Öğrenme: Altissia, seviyenize ve ihtiyacınıza göre özelleştirilmiş ders planları ve içerikleri sunar. Bu sayede, öğrenme amacınıza uygun ders programına erişim sağlanır.

2. Anlık Geribildirim: Altissia, sizlere egzersizler sırasında anında geribildirim sağlar. Bu da hızlı bir öğrenmeyi teşvik eder.

3. 7/24 Erişim: İnteraktif eğitim platformumuz, sizlere dilediğiniz zaman ve herhangi bir cihazdan derslere erişmenizi sağlar. Bu sayede, kendi öğrenme programınızı kendiniz planlayabilirsiniz.

4. Görsel ve İşitsel İmkanlar: Yapay zeka destekli Altissia, öğrencilere zenginleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunar. Video, ses kayıtları, interaktif oyunlar gibi araçlarla öğrenme daha çekici hale gelir.

5. Dil Pratiği: İnteraktif bir eğitim platformu olan Altissia, sizlere telaffuz pratiği yapma fırsatı sunar. Konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmek için çeşitli aktiviteler sunar.

6. Hızlı İlerleme: Yapay zeka destekli eğitim, öğrencilerin dil becerilerini hızla geliştirmelerine yardımcı olur. Tekrarlama, uygulama ve özelleştirilmiş öğrenme materyalleri ile öğrenciler daha hızlı ilerleme kaydeder.

7. Dil Engellerini Aşma: Yapay zeka destekli çeviri araçları sayesinde, İspanyolca öğrenirken metinleri veya konuşmaları daha kolay anlamanızı sağlar.

8. Sürekli güncellenen platform: Altissia, öğrencilerin gelişim ve ihtiyaçlarına göre ders planlarını günceller ve eğitim deneyiminizi en iyi seviyeye çıkartır.

İlk yorum ekleyen siz olun.

Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın
Almanca Dil Kursu
Fiyat:
1,999₺ 1,499₺
Web sitemizi kullanarak KVKK Aydınlatma metnimizi ve Çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.